Відбулося засідання постійної комісії

22.12.2016 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1.  Про розгляд клопотання відділу освіти, молоді та спорту щодо внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 року№3/3  «Про районний бюджет на 2016 рік»       

2. Про проект районного бюджету на 2017 рік.         

3. Про розгляд клопотань щодо передбачення коштів в районному бюджеті на 2017 рік.       

4.Про Програму фінансового забезпечення реалізації Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2017 рік.

5. Про внесення змін до районної Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед Локачинським районом на 2016-2017 роки.        

6. Про надання дозволу сектору культури РДА на здачу в оренду частини приміщення.  

7. Про внесення змін до Статуту Локачинської центральної лікарні.        

8. Про затвердження Положення про оренду нерухомого майна спільної

власності територіальних громад сіл та селища району в новій редакції.                   

9. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна сіл та селища району в новій редакції.

10. Про затвердження Типового  договору оренди індивідуально визначеного майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селища району в новій редакці          

 11. Про  оплату праці  голови районної ради.                  

12. Про розгляд  прохання Локачинської РДА щодо перерозподілу в частині головного розпорядника коштів  Локачинської центральної районної лікарні  та Локачинського центру первинної медико-санітарної допомоги.                  

  13. Про розгляд клопотання Локачинської районної організації Товариства Червоного Хреста України щодо звільнення від оплати за енергоносії та орендної плати.                

14. Про план роботи районної ради на І півріччя 2017 року. 

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Борис Ковальчук та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Сафронова.

           

          

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»