Відбулося засідання постійної комісії

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району. Депутати заслухали звіт голови Локачинської райдержадміністрації Дудечка В.Ф. про виконання делегованих районною радою повноважень районній державній адміністрації у 2016 році, ознайомилися з ходом виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016-2017 роки та Регіональної програми розвитку земельних відносин у Локачинському районі Волинської області на 2011-2016 роки. Члени комісії розглянули Програму поводження з твердими побутовими відходами в Локачинському районі на 2017-2020 роки, Порядок надання та використання коштів, передбачених у районному бюджеті на підтримку та розвиток особистих селянських господарств у 2017 році, Порядок надання та використання коштів районного бюджету на часткове здешевлення вартості штучного осіменіння корів та телиць в особистих селянських господарствах на 2017 рік.

Під час засідання члени комісії також розглянули технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на території Бубнівської, Конюхівської, Шельвівської, Затурцівської, Кисилинської та Привітненської сільських рад, зміну межі населеного пункту в Заячицівській сільській раді, заслухали пропозиції головного лікаря Локачинської ЦРЛ Франчука О.Ф. щодо зміни структури Локачинської ЦРЛ та головного лікаря Центру ПМСД Магновського В.А. щодо плану реорганізації фельдшерсько-акушерський пунктів.

 Голова  районної ради Борис Ковальчук ознайомив присутніх із рішенням постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від 10.04.2017 року № 9/6 щодо звернення народного депутата Балоги В.І. та зверненням депутатської фракції Аграрної партії України у Горохівській районній раді Волинської області до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., народного депутата України Мартиняка С.В. щодо збереження ефективного та раціонального використання національного надбання – українських земель.

Члени комісії розглянули клопотання адміністрації Локачинської ЦРЛ  щодо відкриття додаткових рейсів автобусного сполучення до м.Вол.-Волинський, а також пропозиції відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА щодо реорганізації малокомплектних шкіл району.  

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»