Відбулося засідання тридцять п"ятої сесії районної ради

13 червня 2019 року відбулася чергова тридцять п’ята сесія районної ради. Перед початком засідання голова районної ради Володимир Мазурок вручив посвідчення депутата Костючку М.В. та Тимощуку Є. П., повноваження яких були визнані на попередній сесії районної ради.

Депутати розглянули на пленарному засіданні наступні питання:     

1. Про затвердження Програми безоплатної правової допомоги населенню Локачинського району на 2019-2020 роки. 

2. Про внесення доповнень та змін до районної Програми  заходів щодо забезпечення особистої  безпеки громадян та протидії злочинності на період з 2016 по 2020 роки

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення.

5.  Про внесення  доповнень до Програми соціального захисту населення на період до 2021 року.

6. Про хід виконання районної Програми розвитку особистих селянських господарств Локачинського району на 2017-2020 роки.

7. Про хід виконання районної Програми національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді   на 2017-2021 роки.    

8. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА  на безоплатну передачу медичного обладнання КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

9. Про безоплатну передачу майна спільної  власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної громади Війницької сільської ради. 

10.    Про внесення змін до рішення Локачинської районної ради від 14.03.2019 року № 34/19 «Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району у власність територіальної громади Затурцівської сільської ради».

11. Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради щодо комплексного вивчення організації роботи та фінансування КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради в 2019 році.

12. Про затвердження розпорядження голови районної ради, видане у міжсесійний період.

13. Про затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року. 

14. Про звернення депутатів Локачинської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо прирівнення першого тарифного розряду до розміру  мінімальної заробітної плати.

Також підтримано депутатський запит Томчука М.Н. щодо розчищення території та встановлення пам’ятного знаку на місці руїн Свято-Преображенського церкви по вул. Степовій в Локачах, та депутатський запит Комар С.І. щодо проведення ремонту дамби на річці Луга в смт. Локачі.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Скопюк М.Я. та перший заступник голови Локачинської РДА Сафронова Н.В.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»