Відеоселекторна нарада

 

 

Голова районної ради Василь Демидюк взяв участь в обласній відеоселекторній нараді, на якій голова облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив, що Локачинському району була передбачена субвенція з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в сумі 2 млн. грн.
Також обговорили виконання постанови Кабінету Міністрів України № 342 «Про отримання спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження поголів’я молодняку великої рогатої худоби».
Начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА Юрій Горбенко повідомив, що із 12 тис. телят на Волині вже ідентифіковано 11042 голови ВРХ віком до 11 місяців. Під компенсацію Постанови підлягають 9398 телят, в тому числі у Локачинському районі – 1299 телят.  Усі роботи з ідентифікації та формування реєстру тварин необхідно завершити до 1 липня.
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук, звертаючись до районного керівництва, зазначив, що виконання цієї Постанови буде своєрідним індикатором визначення рейтингу їх діяльності.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»