Відзначено переможців Всеукраїнського конкурсу 2011 року

img_9949_320x200.jpg

 

Минулої середи делегація Локачинського району у складі голови райради Василя Демидюка, сільських голів із Заячиць Миколи Багнюка, Козлова - Леоніда Литвинчука, Крухинич - Руслана Познякевича, Колпитова – Сергія Андрійчука, Озютич – Людмили Таровської, начальника відділу інноваційної діяльності та комунального майна виконавчого апарату райради Оксани Дмитрук та головного спеціаліста цього ж відділу Марії Дацюк взяла участь у регіональному семінарі для органів місцевого самоврядування з питань методики проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування у 2012 році, який відбувся в сесійній залі Волинської обласної ради.
У вступному слові, яким відкрив семінар голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, основний акцент було зроблено на тому, що органи місцевого самоврядування нашої області за результатами Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування 2011 року повторили успіх попереднього 2010 року, коли також було 9 проектів-переможців. Але, на думку Володимира Івановича, це дуже мало і слід працювати так, щоб щороку їхня кількість зростала. Голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук, в свою чергу, наголосив на позитивному ставленні обласної виконавчої влади до написання, реалізації проектів та проектного менеджменту в цілому. Але сільські, селищні, районні, міські ради ще недостатньо активно беруть участь у подібних конкурсах. Ще дуже важко зламати той стереотип, коли чиновникові набагато простіше прийти до губернатора і попросити кошти на вирішення того чи іншого завдання, ніж якісно підготувати проектну заявку, яка до того ж має бути конкурентоздатною у плані інноваційного вирішення місцевої проблеми. Борис Петрович пообіцяв підсилити фахівцями відповідний підрозділ облдержадміністрації з метою надання ефективної методичної допомоги з розробки проектів на місцях. Тут же була підписана Угода про співпрацю між Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Волинською обласною радою та Волинською обласною державною адмінстрацією.
Далі відбулась церемонія нагородження переможців. Серед 9 органів місцевого самоврядування Волині дипломом дирекції Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні відзначено Озютичівську сільську раду за проект «Мамина школа подарує дітям мрію», заходами якого буде завершено кількарічну роботу із відновлення функціонування Озютичівського дошкільного навчального закладу.
В роботі семінару взяли участь представники Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Ольга Тертишна та Анна Авоян, які розповіли про обсяги та джерела фінансування проектів-переможців, план роботи дирекції на 2012 рік, методику проведення Всеукраїнського конкурсу проектів та програм місцевого самоврядування у 2012 році, термін подачі заявок на який завершується 15 червня 2012 року. Сільські голови Любомльського та Горохівського районів, проекти яких стали переможцями, висловили сподівання на плідну співпрацю із Фондом у ході реалізації проектів.
 Всі учасники семінару ще раз пересвідчились в тому, що підготовка проектів – це хороший шанс покращити життя територіальної громади, тому варто ним скористатись.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»