Вітання

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування всіх рівнів!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята! Вам випала доля працювати у нелегкий період державотворення та утвердження правової демократичної держави, пріоритетом для якої є, насамперед, інтереси громадян.
Тож нехай Ваша повсякденна наполеглива праця, базуючись на невід'ємних принципах місцевого самоврядування та умілому використанні усіх наданих йому прав і повноважень, сповна виправдовує сподівання людей на сталий розвиток району та позитивні зміни у житті територіальних громад.
Бажаємо Вам вагомих успіхів у вирішенні соціально-економічних проблем краю, нехай Ваші задуми завжди знаходять розуміння і підтримку в серцях людей, а Ваша життєва енергія, мудрість та ділові якості примножать трудові здобутки місцевого самоврядування.
У цей святковий день бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, безмежного щастя, родинного благополуччя, прихильності долі, оптимізму, життєвої наснаги, завзяття у професійній діяльності, творчого вдосконалення та невичерпної енергії для служіння жителям громади та українській державі.
 
З повагою голова районної ради                       Борис Ковальчук

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»