Вітання

Дорогі земляки!

   Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День Українського козацтва.

   Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків, а відтак і всіх захисників України. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження та визвольного руху України. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні.

   Тож всіх козаків, всіх хто служив і служить в українському війську, хто зі зброєю в руках захищав і захищає свою землю і народ сердечно вітаю з Днем Українського козацтва та Днем захисника України. Бажаю Вам міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Щиросердно зичу всім щастя, наснаги у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашого району, області, України.

Щастя всім, радощів і благополуччя!

Голова

Локачинської районної ради                                                        Ковальчук Б.В.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»