Візит Волинської делегації на Донетчину

 

З 6 по 8 червня в Донецьку перебувала делегація Волинської області на чолі з головою Волинської обласної ради Володимиром Войтовичем.
До складу делегації входив голова Локачинської районної ради Василь Демидюк В рамках візиту представники делегації Волинської області взяли участь у роботі 12-ї сесії Донецької обласної ради, на якій було оголошено про підписання Угоди про співпрацю між Донецькою та Волинською областями. Також в рамках візиту пройшли робочі наради в Донецькій обласній раді, на яких сторони предметно обговорили конкретні заходи в рамках договору про співпрацю, обмінялися досвідом роботи рад по ряду напрямків.
У числі запланованих заходів встановлення робочих контактів між структурними підрозділами виконавчих апаратів рад, організація участі підприємств Донецької та Волинської областей у виставках і конгресах, укладення договорів між вузами з питань стажування студентів, викладачів, обмін творчими колективами. Крім того, сторони домовилися про співпрацю в роботі з удосконалення ведення селекційно-племінної роботи.
На закінчення візиту волиняни ознайомилися з роботою низки підприємств Донецької області, пам'ятками Донецька.
 
 
Інформація та фото з офіційного сайту Донецької обласної ради

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»