Засідання "бюджетної" комісії

10 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 року №33/5 «Про районний бюджет на 2019 рік» та розгляд клопотань про виділення коштів.     

2. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Локачинської РДА  на безоплатну передачу медичного обладнання КНП «Локачинська  центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

3. Про надання дозволу Локачинській РДА на здачу в оренду частини приміщення.       

4. Про безоплатну передачу майна спільної  власності територіальних громад сіл та селища Локачинського району  у власність територіальної

громади Війницької сільської ради. 

5. Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради для комплексного вивчення організації роботи та фінансування КНП «Локачинська центральна районна лікарня» Локачинської районної ради.

6. Про розпорядження голови районної ради, видане у міжсесійний період.      

7. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.  

З усіх питань прийнято відповідні рішення. Також члени комісії доручили  виконавчому апарату районної ради підготувати звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України  щодо прирівнення розміру першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери до розміру  мінімальної заробітної плати.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради В.М.Мазурок та перший заступник голови РДА Н.В.Сафронова.

 

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»