Засідання Координаційної ради

7 лютого 2019 року під головуванням голови районної ради Мазурка В.М. відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Члени Координаційної ради спільно з начальником Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Демосюком С.О., начальником Локачинського ДПІ Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Фєдіною Н.М., начальником відділу  адміністрування податків і зборів фізичних осіб Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Войтович Л.В. та заступником начальника відділу адміністрування податків і зборів юридичних осіб Вол.Волинського управління ГУ ДФС у Волинській області Селещук І.В., начальником Локачинського відділу міжрайонного управління у Горохівському та Локачинському районах головного управління Держгеокадастру у Волинській області Туреликом С.О.,  начальником  відділу агропромислового  розвитку РДА Дмитришин Я.О. обговорили питання удосконалення бюджетного процесу, організацію роботи по наповненню місцевих бюджетів в 2019 році та забезпечення фінансових основ органів місцевого самоврядування району.

Також заслухано інформацію завідувача Об’єднаного трудового архіву Локачинського району Остапчук О.І. та обговорено питання подальшої роботи Об’єднаного трудового архіву Локачинського району в 2019 році.       

Про порядок і терміни подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік посадовими особами органів місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад проінформувала головний спеціаліст загального відділу з питань юридичного забезпечення діяльності ради Дацюк О.Р.

Обговорено звернення головного лікаря КНП «Локачинська ЦРЛ» Франчука О.Ф. щодо вкрай важливого питання, зокрема придбання для лікарні гастрофіброскопу, так як попередній вийшов з ладу. Члени Координаційної ради надали згоду на фінансування 50% вартості гастрофіброскопу за рахунок коштів органів місцевого самоврядування. Рекомендовано головному лікарю  Франчуку О.Ф. провести відповідну роботу щодо пошуку спонсорів для збору решти необхідної суми. 

Голова районної ради Мазурок В.М. наголосив на важливості обговорюваних питань і їх спільному вирішенні. З усіх питань прийнято відповідні рішення.

В роботі засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради взяв участь голова районної державної адміністрації Дудечко В.Ф.

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»