Вітання голови районної ради

 Ви завітали на офіційний сайт Локачинської районної ради. Це – інтернет-ресурс історичного регіону зі своєю сторінкою в Україні та Європі. Наш район багатий на визначні події, загадкові легенди, вражаючі історії, унікальні місця, відомих, щирих та працьовитих людей.

   Недоторкана природа, здорове дозвілля, екологічний відпочинок починаються саме тут – серед лісів, озер, річок та чистого повітря.

  Сподіваюся, що Ви матимете чудову можливість познайомитися ближче із нашим краєм та життєдіяльністю його територіальної громади.

 

       З повагою

голова Локачинської районної ради                        Володимир Мазурок

 

Відбулося засідання "бюджетної" комісії

13 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, дотримання цінової і податкової політики та управління майном комунальної власності, на якому розглянуто питання:

1. Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення реалізації

Локачинською районною державною адміністрацією делегованих Локачинською районною радою повноважень на 2019 рік.         

Вітання

Шановні краяни!

Вітаю Вас з великим загальнонаціональним святом – Днем незалежності України!

   Нехай почуття любові до рідної землі, відповідальності за долю своєї Вітчизни додає усім нам витримки й взаєморозуміння, щирості й доброзичливості, мудрості й наснаги та надихає всіх нас на вагомі справи в ім’я добробуту і щастя народу України.

   У цей святковий день зичу Вам доброго здоров’я, миру, злагоди, впевненості в майбутньому, успіхів і плідної праці на благо нашої незалежної держави.

 

З повагою

Голова Локачинської районної ради            Володимир Мазурок

 

Вітання

Шановні краяни!

Щиро вітаю Вас із  державним святом – Днем Конституції України.

   Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

  Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте  разом створювати нову європейську державу.

  Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

 

З повагою

Голова районної ради                                             В.М. Мазурок

 

Вітання

Шановні державні службовці!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом

Днем державної служби!

 

   Державна служба в Україні — це професійна діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави, відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень.

   Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та практичний досвід  служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють розвитку району а поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі

    Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

 

З повагою

Голова районної ради                                                      В.М.Мазурок

 

Вітання

Шановні медичні працівники !


Прийміть найщиріші вітання із професійним святом - Днем медичного працівника  зі словами вдячності за вашу благородну працю.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.  Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

З нагоди свята низько вклоняюся усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З повагою

Голова районної ради                               В.М. Мазурок

Copyright © Локачинська районна рада | Створено «Інтернет агентство Афіна»